Księgowy od zaraz, Tarnów - ogłoszenie na RynekMalopolski.pl
 
Darmowe ogłoszenie dodane w kategorii Praca - finanse i księgowość - oferty pracy zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.rynekmalopolski.pl. Zobacz szczegóły oferty Księgowy od zaraz, Tarnów, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z Krakowa i Małopolski z kategorii Praca - finanse i księgowość - oferty pracy lub wrócić do strony głównej serwisu rynekmalopolski.pl. RynekMalopolski.pl - Twoje ogłoszenia z Krakowa i Małopolski.
RynekMalopolski.pl - bezpłatne ogłoszenia Małopolska
 
 
«« powrót do listy ogłoszeń  
 
Ogłoszenie zostało oznaczone jako nieaktualne
Przejdź do strony głównej kategorii Praca - finanse i księgowość - oferty pracy, aby zobaczyć aktualne ogłoszenia.
 

Księgowy od zaraz, Tarnów

 
Data dodania oferty: 2015-04-02
Miasto: Tarnów
Cena: do uzgodnienia
Poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielnego księgowego. Praca w przedsiębiorstwie rachunkowym w pełnym wymiarze czasu. Wstępna umowa na okres tymczasowy, następnie umowa o pracę bezterminowa. Zaciekawionych zachęcamy do nadysłania CV oraz listów motywacyjnych na dostarczony w ogłoszeniu adres e-mail.

Od pretendentów wymagamy przynajmniej dwuletniego doświadczenia na równym stanowisku, a także wykształcenia kierunkowego. Dodatkowo wyszukujemy osoby sumiennej a także obowiązkowej. Do wymagań należą także dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów do księgowania m.in. Symfonia.

Gwarantujemy korzystne warunki zatrudnienia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premii. Dodatkowo umożliwiamy liczne kursy oraz rozwój zawodowy.
Imię / Firma:   Radek
Strona WWW:   ogłoszenie nieaktualne
Adres:   ogłoszenie nieaktualne
Telefon:  
E-mail:  
« powrót
Podobne ogłoszenia
 
 
     
Brak zdjęć.
 
Dodaj darmowe ogłoszenie ze Śląska
 
 
 
Polecamy
 
Budowlanki.pl - firmy budowlane
 
Morusek.pl - darmowe ogłoszenia zwierzęta
 
Serwisy społecznościowe
 
    Kanał RSS dla RynekMalopolski.pl         Ogłoszenia z górnego Śląska na Twitterze         Darmowe ogłoszenia RynekMalopolski.pl na Blip.pl
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Linki   |   Mapa serwisu   |   Inne nasze serwisy   |   Darmowe ogłoszenia
 
InternetAge.pl - skuteczna reklama na serwisach internetowych